klima servisi

Dudullu Klima Servisi

Dudullu Klima Servisi olarak güvenilirliğimiz ile bilinmekte ve de her şeyden önce kaliteli hizmet vermekteyiz. Kalite, güvenin yanı sıra ayrıca günümüz şartlarına uygun en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Bizi tercih etmeniz durumunda garanti altındasınız başka bir deyişle işlemlerimiz garantilidir. Klima tamiri, klima bakımı, klima montajı ve ayrıca klima arızaları gibi durumlarda bize ulaşabilirsiniz.

Servisi Aramak İçin Buraya Tıklayın ama isterseniz Whatsapp hattından da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

her-marka-icin-klima-servisi

Her Marka Klima İçin

Klima tamir, klima bakım, klima onarım ayrıca klima arıza hizmetleri vermekteyiz.

klima bakım

Klima Nedir Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimalar soğuk üfleyen ayrıca sıcak üfleyen akıllı cihazlardır. Her şeyden önce yaz kış kullandığımız klimalar bozulabilmekte çünkü sürekli çalışmaktadır. Fakat düzenli olarak klima bakımı yapılması durumunda. Klimanızın ömrü uzar ayrıca sağlığınız açısından düzenli olarak klima bakım yapılması önemlidir. Bu nedenle yılda en az 1 defa klima bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İletişim numaramız dan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanızı, bakım ihtiyacınız veya temizleme, klima gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.  

klima montaj

Klima Montajı, Sökümü Ve Yer Değişikliği

Klima montajı ve demontaj işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemlisi seçtiğiniz firmanın size sunduğu hizmet kalitesi ve alacağınız sonuçtur. Klimalar sökülürken ve montaj işlemi yapılırken görüntüsünün de bozulmaması için dikkat edilmesi önemli ayrıca klima yer değişikliği yapılırken de çok dikkatli olunmalıdır. Klima montajı, sökümü ve yer değişikliği gibi işlemlerde çok dikkat edilmeli çünkü riskli işlemlerdir. Bu tür işlemler sorumluluk gerektirmekte velhasıl ustalıkta gerektirmektedir.

Bizi tercih etmeniz durumunda klima sökme, klima montaj, klima yer değişikliği ve benzeri işlemlerinizi sonuç olarak bu kurallara uyarak yapacağız.

istanbul klima servisi tamiri

Dudullu Klima Servis Ücretleri

Fiyatlar konusunda Dudullu Klima Servisi olarak günün şartlarına uygun en uygun fiyatları sizler için sunmakta ve ayrıca yardımcı olmaktayız.

Bizleri telefon numaramız dan arıya bilirsiniz fakat dilerseniz WhatsApp yolu ile de iletişime geçerek fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Klima arızaları

Klima Arızaları Dudullu

Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da klima arızalandığını düşünebiliriz. Klima arızaları durumunda ayrıca farklı klima sorunlarınızda şikayetlerinizi bizleri arayarak iletebilirsiniz.

Dudullu Klima Servisi

Klima tamir, klima tamircisi olarak özellikle Dudullu bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Klima servisi üstelik tüm mahallelerinde hizmetlerini vermektedir. Üstelik servislerimiz dudullu klima servisi olarak tanınmakta olup tüm marka klimaların tamirciliğini yapmaktadır. Klima servisi fiyatları, klima tamiri fiyatları konusunda en uygun, ucuz fiyatlar yalnız Mevsimsel Klima servisinde. Ayrıca klima bakımı fiyatları klima bakım fiyatları konusunda da en uygun, ucuz fiyatları sizlere sunuyoruz. Klima gaz değişimi fiyatları ayrıca klima gazı değişimi fiyatları da en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Klima montajı fiyatları ve klima yer değişikliği fiyatı işlemlerinde de oysaki en uygun, ucuz fiyatlar bizde. Son olarak çeşitli klima arızaları konusunda en uygun ve de en ucuz fiyatları sizlere sunuyoruz.

Klima Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ev ya da işyerlerine tercih edeceğiniz klimalar için seçim yaparken, en önemli kriterlerin başında doğru klima servisi tercihleri de bulunur. Çünkü yeni bir klima ünitesi satın almak ya da sürekli tamir ettirmek asla karlı ve eğlenceli olmamakla birlikte, büyük maliyetlere varan sonuçları bulunur. Etkin ve profesyonel bir klima servisi seçerken;

 • Lisans ve deneyim en önemli kriterlerin başında gelir.
 • Hangi hizmetleri verdikleri sorgulanmalıdır.
 • Aylık ve yıllık bakım planları sorgulanmalıdır.
 • Bulunduğunuz bölgeye yakın olmaları önemlidir.
 • Servis saatlerine verdikleri önem araştırılmalıdır.
 • Çözüm odaklı olup olmadıkları araştırılmalıdır.
 • Acil durum onarımları yapıp yapmadıklarına bakılmalıdır.
Profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkan İstanbul’un yerel klima servisi Mevsimsel Klima; Split klima, multi split klima, VRF-VRS klima, Chiller klima, FanCoil klima, Pano tipi klima servisleriyle, İstanbul da tüm bölgelerinde hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet verir.

Klima Servisi Ararken Bunlara Dikkat Edin

Servis ararken kısaca dikkat etmeniz gereken en önemli unsur firmanın size sunduğu müşteri memnuniyetidir. Memnuniyet gibi fiyatlarında uygunluğu da olması gerekli üstelik klima tamiri servisi seçerken firmanın yorumları da önemlidir. Daha önce klima tamiri, bakımı, montajıklima yer değişikliği gibi hizmetler almış kişilerin yorumlarını okuyunuz. Yapılan yorumları okudunuz ama bu firmaya güvenmeniz açısından yeterli gelmediyse sosyal medya üzerinden araştırın. Facebook, İnstagram, Twitter, gibi büyük platformlarda hatta Google gibi arama motorlarında firmaya yapılan yorumlara bakınız. Özetle alınan hizmetlerden memnun kalmış müşterilerin yorumları olumlu yöndeyse klima servisi firmasını tercih edebilirsiniz.

Klima Teknik Servisi Olarak – Neler Yapıyoruz?

Klima tamir hizmeti dahilinde tüm klima markalarının arızalarını tespit ederek kısa sürede onarım ve kullanım imkanı sağlıyoruz. Teknik ekiplerimizle adresinizde onarım uygulamaları yaparak size özel çözümler sunuyoruz. Klima teknik servis hizmetlerinde:

 • 30 Yıllık Deneyim ve Uzman Kadro
 • Kaliteli Fiyat Politikası
 • Son Teknoloji
 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Ödeme Kolaylığı
 • Güvenli Kargo
 • Türkiye Genelinde Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
Phone icon
Hemen Ara
Bize Ulaşın
WhatsApp icon
Whatsapp