klima servisi
klima servisi
Beyoğlu Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde hizmet veren Beyoğlu klima servisi olarak telefon numaramız

+90 539 563 73 49 – DOKUN ARA

Servisimiz klima bakımı, klima de montaj işlemi, klimalar için arıza tamiri, klima gaz dolumu, klima sökme ve takma işlemi ve benzeri birçok hizmet için servisimiz çalışmaktadır. Yılların verdiği uzmanlık ve ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Beyoğlu Klima Servisi Çalışma Saatleri

Hafta içi : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00

Servisimiz resmi bayramlarda ve dini bayramlarda açıktır. Ayrıca devletin tatil günü olarak belirlediği 1 Mayıs İşçi Bayramı, 15 temmuz ve 1 ocak yılbaşı günü servisimiz açıktır ve çalışmaktayız.

Beyoğlu Klima Servisi Hizmetlerimiz

Beyoğlu klima servisi olarak hizmetlerimiz şu şekildedir. Her yıl klima bakımı yapılması gereken klimalar için klima bakımı işlemi yapmaktayız. Klima bakım istekleriniz için servisimizi arayabilirsiniz. Klima bakım işlemi sırasında klima filtre temizliği ve ilaçlanması işlemi yapılıyor. Klima iç ünite kabloları ve diğer aksanı kontrol ediliyor. Klima dış Aksan kontrol ediliyor. Yeterli klima kızı olup olmadığı kontrol ediliyor. Bu ve diğer işlemler bittikten sonra klima bakımı sonlandırılır.

Beyoğlu Klima Servisi Ücretleri

Beyoğlu klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Klima Sökme İşlemi Ücreti Ve Nasıl Yapıldığı

Klima sökme işlemi için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Yeni veya eski Her çeşit Klima için klima sökme işlemi gerçekleştirilir.

Klima sökme ücreti klimanın çeşidine ve sökmenin yapılacağı yere göre değişir. Ücret bilgisi için çağrı merkezimizi arayınız. Ayrıca servisimiz klima gaz dolumu işlemi, klima arıza tamiri, klima arıza klima a klima arıza kodları düzeltilmesi ve birçok farklı klima teknik servisi hizmeti ile Beyoğlu ilçesi ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Beyoğlu klima servisi olarak iletişim numaramızdan arayarak ya da WhatsApp hattımızdan mesaj yoluyla servisimize ulaşabilirsiniz.

Klima tamiri servisi olarak arıza tamiri, sökme takma, gaz dolumu, de montaj hizmetleri vermekteyiz. klima tamiri bakımı sökümü
Klima tamiri servisi olarak arıza tamiri, sökme takma, gaz dolumu, de montaj hizmetleri vermekteyiz. klima tamiri bakımı sökümü
Arıza Çeşitleri Ve Klima Bakımı

Klima servisimize müşterilerimizden gelen arıza bildirileri genel olarak şunlardır. Klima su damlatıyor. Klimanın göstergeleri yanmıyor. Klimayı açtığımızda şalteri attırıyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima soğuk hava vermiyor. Klima çalışırken çok fazla gürültü yapıyor. Klima gürültülü çalışıyor. Klima sıcak hava vermiyor. Klima bakır boruları delinmiş. Klima gazı çok hızlı tükeniyor. Bu ve benzeri birçok arıza durumunda servisimiz ile iletişime geçmek için Beyoğlu klima servisi telefon numarasını aramanız ya da WhatsApp hattımıza mesaj yollamanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız gün içinde gelerek klimanız da neden olan arızanın çözümünü sağlayacaklardır.

klima arızalarının bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir. klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

Her Marka Ve Model İçin Klima Servis Hizmeti
Firmamız her marka ve model için klima servislerimiz hizmet vermektedir.
Her marka ve model için klima servis hizmeti
En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da klima arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

facebook sayfamız

Phone icon
Hemen Ara
Bize Ulaşın
WhatsApp icon
Whatsapp